vineri, 2 iulie 2010

A fost o data......

...O zi de 19 iunie 2010

Eu, matusa mea si Igor


Doar eu si Igor, nu-i placea aparatul de fotografiat, abia a stat la poze :))


Prima data a crezut ca buchetul se maninca, apoi si-a dat seama ca se miroase :))


Juram sa ne respectam si iubim pina cind ne vom desparti dintr-un motiv sau altul :))


Noi si parintii si nasul si bunica


Nasul imi explica ca trebuie sa arunc buchetul si eu nu vroiam, si l-am aruncat, si-mi pare rau


Cam asa poate fi rezumata acea zi, in citeva imagini sugestive, care peste ani o sa ne aminteasca ce am fost si cine am ajuns sa fim, sper ca sufletul sa-mi ramina tinar ca si acum, chiar daca anii isi vor lasa amprenta pe chipul meu, sper ca peste 20 de ani sa ma uit la poze sa-mi amintesc si sa nu regret mai nimic din aceasta zi, si daca ar fi sa o repet sa fie identica, asta imi doresc cel mai mult.