Pisi
Despre mine
bern_and
Sint asa cum a vrut Cel de Sus sa fiu, nici buna nici rea, ca doar sint om, gresec si ce e cel mai important, am invatat sa-mi recunosc greselile, si cine ma place trebuie sa ma placa asa cum sint pentru ca altfel nu e indeajuns de bun pentru mine.
Vizualizați profilul meu complet
Cuprins
cugetari
(1)
cununia civila
(1)
eu
(4)
igor
(1)
martie
(1)
placeri marunte
(1)
Arhivă blog
►
2011
(1)
►
ianuarie
(1)
▼
2010
(11)
►
iulie
(1)
►
iunie
(1)
►
mai
(1)
►
aprilie
(2)
►
martie
(1)
▼
februarie
(5)
De ce ?
Cununia civila 14 februarie 2010
Cununia civila 14 februarie 2010
Feeling-ul de dupa
Inceputul
Persoane interesate
luni, 22 februarie 2010
Cununia civila 14 februarie 2010
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu