vineri, 19 februarie 2010

Inceputul

Inceputul acestui blog a fost timid, si este inca, am avut nevoie de o scinteie, multumesc Darianna.

Ideea ca nu o sa reusesc sa-l perfectionez, imbunatatesc etc, ramine inca foarte pregnanta, dar ambitia e mai mare, si sper sa ma perfectionez pe parcurs. 

M-am gindit ca asa e mai simplu sa comunic cu cei dragi mie, sa le impart frinturi din viata mea, fie ele in scris fie ele captate de aparatul foto. 

Un comentariu:

  1. Felicitari ca ai ales aceasta cale de a ne impartasi experientele tale... si lasa timiditatea la o parte.
    Darianna

    RăspundețiȘtergere