Inceputul acestui blog a fost timid, si este inca, am avut nevoie de o scinteie, multumesc Darianna.
Ideea ca nu o sa reusesc sa-l perfectionez, imbunatatesc etc, ramine inca foarte pregnanta, dar ambitia e mai mare, si sper sa ma perfectionez pe parcurs.
M-am gindit ca asa e mai simplu sa comunic cu cei dragi mie, sa le impart frinturi din viata mea, fie ele in scris fie ele captate de aparatul foto.

Felicitari ca ai ales aceasta cale de a ne impartasi experientele tale... si lasa timiditatea la o parte.
RăspundețiȘtergereDarianna