Totul trebuie lamurit degraba, eu sint Pisi, si m-am ales cu porecla asta de cind cu "Inima de tigan" ma enerva la culme actrita care avea rolul de Pisi in serial, amanta lui Gigi Dumbrava, iar sotul meu sa ma necajeasca imi zicea prin casa Pisi, si azi Pisi si miine Pisi, si Pisi mi-a ramas numele.
Si totusi ce cauta animalul negru linga Pisi? Animalul negru este ciinele nostru, rasa cane corso italiano, se numeste Igor, si este copilul nostru momentan.
Si il avem de mititel, mititel

si de atunci stia clar ca pe mine ma va iubi mai mult :)), poate si pentru ca eu am petrecut mai mult timp cu el.
Intre timp a crescut, si ne-am atasat tot mai tare de el, si toata lumea ne cere sa scapam de el, ca nu e bine, ca o fi ca o pati, ca boli, ca nu-i igienic, ca vor venii copii etc etc. Insa nu ne lasa inima si copii care sa imparta biberonul cu un catel s-au mai vazut.
La noi problema s-ar putea sa fie de gelozie, daca o sa apara un bebe, s-ar putea ca Igor sa fie gelos pe el, deoarece copilul va fi mai mult cu mine, insa sa nu facem supozitii si presupuneri despre ceea ce va sa fie, sa lasam totul sa vina de la sine la fel ca si pozele cu Igor pe care o sa le mai postez in cele ce urmeaza:

asta vara pe gresie, ne era cel mai bine :))

in pat cu mama mi-e cel mai bine :))

jucaria mea preferata, broasca

asta ii place la nebunie sa se uite pe geam.

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu